Lista produktów marki Gudepol

Gudepol produkuje urządzenia pneumatyczne.

W ofercie Gudepol znajdują się między innymi kompresory powietrza tłokowe i śrubowe. Ponadto zbiorniki ciśnieniowe powietrza i narzędzia.

Liczba produktów wynosi 63.

Wyświetla 1-12 z 63 produktów

Gudepol VSC elektryczny kompresor powietrza śrubowy

Jest rozwinięciem myśli technicznej jaka została za implikowana w kompresorach serii NKSB. Rozszerzony został system nadzoru nad kompresorem, po przez panel kontrolny o bardziej szczegółowym przekazie informacji oraz szerszym zakresie modyfikacji ustawień

Cena £ 57 920,70 zł

Gudepol NKSB elektryczny kompresor powietrza śrubowy

Elektryczny kompresor powietrza śrubowy polskiego producenta Gudepol. Seria Nksb wyposażona jest w nowej generacji panel mikroprocesorowy układu sterowania. Pozwala na łatwą i czytelną pracę urządzenia, układ automatycznie wyłapuje nieprawidłowości pracy.

Cena £ 41 171,79 zł

Gudepol VSB elektryczny kompresor powietrza śrubowy

Elektryczny kompresor powietrza śrubowy śrubowy polskiego producenta GudePol. Vsb jest rozwinięciem myśli technicznej zaimplikowanej w kompresorach serii NKSB. Rozszerzony został system nadzoru nad kompresorem, poprzez panel kontrolny.

Cena £ 30 047,67 zł

Gudepol NKSA elektryczny kompresor powietrza śrubowy

Skonstruowana w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania światowe powiązane z najwyższą jakością materiałów. Seria NKSA doskonale spełnia zadanie źródła sprężonego powietrza w nowoczesnej linii pneumatycznej. Daje możliwość doboru odpowiednich komponentów

Cena £ 27 013,88 zł

Gudepol VSA elektryczny kompresor powietrza śrubowy

Sprężarka śrubowa GUDEPOL serii VSA została skonstruowana w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania światowe powiązane z najwyższą jakością materiałów. Seria VSA doskonale spełnia zadanie źródła sprężonego powietrza w nowoczesnej linii pneumatycznej.

Cena £ 26 242,05 zł

Gudepol NKSI elektryczny kompresor powietrza śrubowy

Elektryczny kompresor powietrza śrubowy producenta Gudepol. Model Nksi jest wolno-stojącym kompresorem klasy midi. Jego charakterystyka opiera się w na wyjątkowych parametrach przy zachowaniu najwyższych norm jakościowych wytwarzania kompresorów.

Cena £ 16 843,31 zł

Gudepol VSI elektryczny kompresor powietrza śrubowy

Są wolno-stojącymi kompresorami. Ich charakterystyka, opiera się w na wyjątkowych parametrach przy zachowaniu najwyższych norm jakościowych wytwarzania kompresorów. Doskonale spełnia zadanie, jakim jest źródło sprężonego powietrza w nowoczesnej linii

Cena £ 16 362,08 zł

Gudepol Smart elektryczny kompresor powietrza śrubowy

Sprężarki śrubowe serii Smart są nową linią kompresorów przeznaczonych do zastosowań w warsztatach oraz małych firmach. Kompresor serii SMART jest urządzeniem kompaktowym o estetycznym kształcie obudowy wraz ze zbiornikiem zajmującym do 1,7 m3

Cena £ 12 953,75 zł

Gudepol HIT elektryczny kompresor powietrza śrubowy

Elektryczny kompresor powietrza śrubowy producenta Gudepol. Hit wyposażony w panel mikroprocesorowy układu sterowania co jest nowością w tej klasie. Kompleksowe rozwiązanie w postaci źródła sprężonego powietrza w firmie.

Cena £ 10 235,45 zł

Gudepol HD-VT elektryczny kompresor powietrza tłokowy

Sprężarki tłokowe napęd pośredni seria HD / HDT / HD-VT. Sprężarki tłokowe GUDEPOL serii HD zostały skonstruowane w oparciu o 20 letnie doświadczenie firmy i najnowocześniejsze rozwiązania światowe powiązane z najwyższą jakością materiałów.

Cena £ 6 533,76 zł

Gudepol HDO elektryczny kompresor powietrza tłokowy

Elektryczny kompresor powietrza tłokowy producenta Gudepol. Hdo został skonstruowany w oparciu o 20 letnie doświadczenie firmy i najnowocześniejsze rozwiązania światowe powiązane z najwyższą jakością materiałów.

Cena £ 6 415,68 zł

Gudepol HDV elektryczny kompresor powietrza tłokowy

Sprężarki tłokowe GUDEPOL serii HD zostały skonstruowane w oparciu o 20 letnie doświadczenie firmy i najnowocześniejsze rozwiązania światowe powiązane z najwyższą jakością materiałów.

Cena £ 5 053,46 zł