Lista produktów marki Tecnover

Tecnover produkuje urządzenia natryskowe.

W ofercie Tecnover znajdują się między innymi membranowe agregaty iniekcyjne i malarskie.

Liczba produktów wynosi 5.

Wyświetla 1-5 z 5 produktów

Tecnover Tr15000f membranowy agregat malarski

Doskonały do nakładania bejc i lakierów oraz farb: akrylowych, latexowych, chlorokauczukowych, olejnych, elewacyjnych oraz dwuskładnikowych. Urządzenie osadzone jest na wózku, ułatwiającym przemieszczanie na placu budowy. Posiada zestaw ssący do zasysania

Cena £ 11 612,43 zł

Tecnover Tr10000f membranowy agregat malarski

Urządzenie osadzone jest na wózku, ułatwiającym przemieszczanie na placu budowy.Posiada zestaw ssący do zasysania materiału z opakowania (wiaderka). Urządzenie może być przystosowane do pracy na dwóch pistoletach (stanowiskach).

Cena £ 8 911,35 zł

Tecnover Tr8000 membranowy agregat malarski

Do malowania metodą hydrodynamiczną, (bezpowietrzną, airless) serii TR8000 produkcji firmy TECNOVER s.n.c. Włochy. Polecane do wyrobów lakierniczych stosowanych w budownictwie, stolarstwie, antykorozji oraz iniekcji.

Cena £ 7 737,93 zł

Tecnover TR5000 membranowy agregat malarski

Profesjonalny agregat malarski haydrodynamiczny do nanoszenia farb metodą bezpowietrzną(airless), produkcji TECNOVER s.n.c. ITALY.
Doskonały do nakładania większości bejc i lakierów oraz farb:
akrylowych
latexowych
chlorokauczukowych

Cena £ 7 298,82 zł

Tecnover TR4000 membranowy agregat malarski

Do malowania metodą hydrodynamiczną, (bezpowietrzną, airless) serii TR4000 produkcji firmy TECNOVER s.n.c. Włochy. Polecane do wyrobów lakierniczych stosowanych w budownictwie, stolarstwie, antykorozji oraz injekcji przeciwwilgociowych fundamentów i murów

Cena £ 5 645,70 zł